Hakkımızda

 

Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup; merkezimiz ANTALYA, şube olarak ANKARA da bahçe mobilyaları imalatı ve toptan satışı konusunda faaliyet göstermektedir.Faaliyet alanımız özellikle turizm sektörü olup; otel,rezidance, apart - butik otel,tatil köyleri ve beach gibi turizm işletmelerine hizmet vermekle birlikte, aquapark, cafe, restaurant,yazlık mekanlar , bahçeler, sauna,spa,spor merkezleri,ana okulu ve kreşlere,ev ve balkonlar için, armut minder, armut koltuk, sandalye minderi, şezlong minder,beach minder,yer minderi ve özel her türlü ebatlarda minderler üretmektedir.

 

Ayrıca internet kafe salonlarına ve playstation oyun salonlarına minder ve koltuk üretimi yapmaktadır.Yine son yıllarda kentleşme ile birlikte hızla çoğalan spor yaşam merkezlerine, kreş & ana okullarına , minder üretimi yapmaktadır.

 

Turizm sektörünün bulunduğu yerlere hizmet vermenin ötesinde kargo hizmeti ile, uzak yerlere ürünlerimizi ulaştırabilmekteyiz..

 

Brg Minder modayı ve kaliteyi en iyi sekilde birleştirerek,ürünlerini en uygun fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden müşterilerine ulastırır.Kaliteli ürün,sorunsuz üretim ve kusursuz hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayi kendisine amaç edinmiştir.

 

Brg Minder, kaliteli üretimin yanisira konusunda uzman, şirket ile bütünleşmiş, müsteri odaklı çalışan bir işgücünün varlığı ile kendini müşterilerine en iyi hizmeti vermeye inanmış bir yönetim anlayışı ile yönetilmektedir.