Yardım

Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?

 Sitemize üye olmanız ile gerçekleşmektedir. Üyeliğinizi sayfamızdaki üyelik butonunu kullanarak yapabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra ürünlerinizi sepetinize eklemelisiniz.

 Bir ürün sepete ekledikten geri dönüp alışverişe devam edebilirsiniz sayfaları kapatmadığınız sürece eklediğiniz tüm ürünler sepetinize kaydedilecektir. Sepetinizi oluşturduktan sonra Sepetim e giderek Sepetinizdeki ürünlerin miktarlarını değiştirebilir yada silebilirsiniz.


 Sepetinizdeki ürünlerin doğruluğuna emin olduğunuzda Satın Al ı tıklayıp Teslimat bölümüne geçeceksiniz. 


 Teslimat Bilgileri bölümünden bir adres tanımı yaparak ( Ör: Ev adresi. v.b)  adres bilgilerinizi doldurduktan sonra bu adres bilgilerini kaydedebilirsiniz. Birden fazla adres tanımlayabilir değişiklik yapabilir yada silebilirsiniz. Birdaha ki alışverişlerinizde kaydetmiş olduğunuz bu adresleri şeçebileceksiniz.

 Devam ile ilerlediğinizde karşınıza Fatura bilgileri bölümü çıkacaktır.
 Bu bölümde Bireysel fatura yada kurumsal fatura tercihinde bulunabilirsiniz. Bu alanı da doldurduktan sonra Kargo seçenekleri karşınıza çıkacak ve sepetinizdeki ürünlerin kargo bedellerini göreceksiniz. Kargo tutarı ürünlerin tek tek hesaplanması sonucu elde edilen miktardır. Fakat ürünlerinizin aynı paket e girme olasılığı olduğunda yada indirim e girdiği zamanlarda Size özel kargo payı yansıtılmaktadır. Yani bazı durumlarda Size özel kargo payı Kargo tutarından az olabilir ve siz sadece size özel kargo payınızı ödeyeceksiniz.

Ödeme Seçenekleri bölümünde iki farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
   Kredi Kartı ile ödemek istiyorum seçeneğini tıkladığınızda Alt tarafta Bankanıza ait kartları görebilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. Taksit şeçenekleri için seçtiğiniz taksit tutatının yanındaki kutucuğu işaretlemeyi unutmayınız. Eğer kullandığınız kredi kartı bizim sistemimizde mevcut değil ise Diğer Banka Kredi Kartları seçeneğini kullanmalısınız. 
  

 Havale /EFT bu şeçeneğimizde % oranda indirim kazanacaksınız. Bu seçeneği işaretlediğiniz de karşınıza çıkacak olan banka seçeneklerinden birinin bilgilerini not edip işaretleyerek Devam edebilirsiniz.

 Havale onayınızı hızlandırmak için Havale Bildirim Formunu doldurabilirsiniz.
Daha sonra size havalenizin onaylandığına dair bir e-mail ulaşacaktır.Bu e-maili aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş olacaktır.

Havale siparişi için banka hesap numaralarınızı nerden bulabilirim?

Havale yapabileceğiniz banka hesap numaralarımız: 

İş Bankası

Hesap Adı

Şube Kodu

Hesap Numarası

IBAN No

Brg Minder

Hüseyin Dönmez

4214

1634059

TR32 0006 4000 0014 2141 6340 59